İkinci El Tenis Raketleri


Marka Model Raket ile İlgili Bilgiler Grip Size İkinci El Fiyatı Yenisinin Fiyatı
Yonex GX Comp Yeni ve orta seviye oyuncuları için yonex klasik modeli  bir raket, hiç kullanılmamış.. L-3 satıldı.. 99 $
Head Carbon Sadece bir kez oynanmış, monoblock gövdeli.. Orta ve yeni başlayanlar için L-3 satıldı.. 119 TL


süper promosyonlarımız için tıklayınız

mail adresimiz: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir - tel: 312 242 00 05 - 236 07 09

Raketlerin resimlerini görmek için modeline tıklayınız veya mail isteği yapınız. Dövizler için o günkü MB Satış kuru alınacaktır. Ankara dışından isteklerinizde kargo ücreti dahil değildir..

Ankara'da oturan tenis severler arzu ettikleri takdirde  ikinci el raketleri randevu alıp Konutkent II kortlarımızda deneyebilirler.

Tüm raketler yeni grip ile verilir...

world_logo
4 Taksit


Raketlerin telleri ile ilgili bilgi almak için

Neden İkinci el raket? Eğer bir raket kırık veya çatlak değil ise, o zaman ucuz  aluminyum bir raket almaktansa malzemesi kaliteli ve iyi dizayn edilmiş pahalı bir raketi yarı fiyatına almanın ne zararı olabilir.
Diğer bir konu ustalaştıkça maçlarda teliniz kopmaya başlar, böyle bir durumda zor durumda kalmamak için aynı raketin diğer eşinin yedek olmasının maliyeti düşer.

Raketin modası çok önemli değildir. Önemli olan size verdiği performansdır.

Raketinizin gribi (grip; raketin elle tutulan sapının çevresi demektir) size küçük ise üzerine bir grip sararak bir boy büyütebilirsiniz.

RAKET SEÇİMİ VE DİĞER TÜM İSTEDİĞİNİZ BİLGİLER İÇİN
Türkiye Tenis Federasyonu
Click for English
Click for English
Haberlere Ait Arşivimize Ulaşmak İçin Tıklayın...