Yaz Kampı ile ilgili genel bilgiler

~ YAZ KAMPI 2013 ~

 

 

yk_2013_1yk_2013_2yk_2013_3yk_2013_4

 

2013_y.k._program

2013_y.k._dnem

yk_2013_fiyat_web

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

~ YAZ KAMPI ARŞİVİMİZ ~

 

yaz kamp bror1

yaz kamp bror i 1

yaz kamp bror i 2

yaz kamp bror4

 

 

yaz_kamp_program

 

 

2012 yk dnem  

y_k_2012_fiyat

 


 

2010 yılı yaz kampımız ile ilgili duyuru ve haberleri görmek için lütfen tıklayınız Yaz Kampı turnuvası ile bilgiler için tıklayınız Son Haber: 30 Mayıs 2010 Cumartesi

tennis clinic yaz kampı 21 Haziran 2010 Pazartesi günü başlıyor. Tüm yaz tatili boyunca sürecektir. Tatil boyunca istediğiniz süre ve tarihte katılım yapılabilir. Kontenjanımız her iki kulübümüz için 40'ar çocuk ile sınırlıdır.


Neler Var?

 

Tenis: Her iki kulübümüzde 3 açık ve 3 kapalı toplam 6 kortumuz her sabah 10 - 12,15 ve pazartesi ve cuma öğlenleri 14,30 - 17,30 saatleri arasında başlarında antrenörleri ile öğrencilerimizin kullanımında olacaktır.

2010 yk tntm_ 600x845
 


Yüzme: Her Cuma Sportif Çayyolu Yüzme havuzunda saat 14 den 17 ye kadar havuz keyfi yapıyoruz. Yüzme bilmeyen öğrencilerimiz ve öğrenmek isteyenler antrenörler ile çalışıyorlar.
* Etkinliğin günü hava durumuna göre farklılık gösterebilir.

   (Yüzme havuzu ve adresi için tıklayınız.)

 


Futbol: Oyuncu adedine göre kendi kortlarımızda veya halı sahada birbirinden keyifli maçlar. ( Yaş gruplarına göre programlanacaktır)

Sinema: Üç haftalık programlarda bir gün öğlen matinesinde  Arcadium veya Gordion Cinebonus'da sinema keyfi.. (Çocuklar yaş ayrımına göre istedikleri filme girebilmekteler)
 
Ve Çeşitli Aktiviteler: Etkinlik haftamızda satranç, kısa filmler, fotoğraf çekimi, çiçek dikme, bisiklete binme ve öğrenme, süpriz bahçe partileri ve geziler onları bekliyor..

PS 3:
Öğlenleri sıkılıp oyun oynamak isteyenler için dev ekranımızda Play Station 3 yaz kampı öğrencilerimize haftada 1 saat ücretsiz devamında ise % 50 indirimli...


* ÇALIŞMALARIMIZ TENİS OKULU ( yaz okulu ) DEĞİLDİR !

Çalışmalara en az başlangıç seviyesinde hareket halinde topu oyunda tutabilen (4-14 yaş aralığındaki) çocuklar katılabilirler. 4 Yaş'a özel ( 2006 doğumlu ) max. 6 kişilik kontenjanımız var...

* KATILIM SAATLERİ
Hafta içi her gün 10-00 / 12-15,  14-30 / 17-30 dur.

Hava sıcaklıklarına göre çalışma saatleri değiştirilebilir. Ayrıca öğrenci bunun dışındaki zamanlarda "9.00-19.00" saatleri arasında kulüpte bulunabilir. Haftalık kayıt yapan öğrencilerimiz hafta sonlarında (kendi aralarında) kortları boş olduklarında ücretsiz olarak kullanabilirler. 
 

 

 

yaz_okulu_07_ani_son

 

 

 * ANTRENMANLAR’DA
  • Tenis tekniklerini pekiştirme ve yeni teknikleri öğrenme
  • Çeşitli maç varyasyonlarında oyun yeteneğini geliştirme
  • Seviyeye göre sürat, kuvvet, dayanıklılık, esneklik ve tümü ile koordinasyon şeklinde kondisyon geliştirme HEDEFLENMEKTEDİR!

Ayrıca sitemizin genç ve çocuklarının spor gelenek ve alışkanlıklarını kazanabilmesi için kulübümüzde onlara yönelik her türlü faaliyetler ve arkadaşlık ortamı sağlanmaya çalışılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

* TURNUVA
Yaz kampı sonunda yapılacak olan turnuvaya katılmak için yaz kampına EN AZ 3 HAFTA katılım sağlamak gerekmektedir. Turnuva sonunda kokteyl ile dereceye giren sporculara kupa verilecektir. Yıl içinde ve ilerleyen yıllarda yeterli çalışmayı gösteren oyuncular lisans çıkarılarak bölge ve daha ileri turnuva düzeylerine hazırlanacaklardır.
  

 

 


* PROGRAM

 

haftalk program son
 

( Program saatlerinde hava koşulları ve teknik nedenlerden dolayı değişme olabilir )

 

* YEMEK
Öğrencilerin öğle yemeği seçenekleri: Yemek kurs ücretine dahildir.
Kulüpten 3 çeşit yemek + içecek , tek kullanımlık köpük tabldot tepsilerinde servis edilmektedir.

* SERVİS
Servisimiz yoktur.


 

 Dikkatinize: Çalışmalara katılan öğrencilerimizin aşağıda tavsiye ettiğimiz malzemeleri çantalarında bulundurmaları antrenman kalitesi konforu ve oyuncu sağlığı açısından faydalı olacaktır.
Atomizer güneş koruyucusu, yazlık ince materyalli şapka, havlu, yedek t-shirt, kitap, magazin, film vb.Türkiye Tenis Federasyonu
Click for English
Click for English
Haberlere Ait Arşivimize Ulaşmak İçin Tıklayın...