Yetişkinler Okulu

Yetişkinler Okulu derslerimiz devam ediyor

Hangi Günler & Süresi ?

pro_5_1

Bir ay (4 hafta) boyunca haftada iki gün  uygulanan grup çalışmalarıdır. Seanslar 60 dakikadır. Hafta içi & hafta sonu seanslarımız vardır.
Ne Kadar Sürede Öğrenebilirim?
Düzenli devam ettiğiniz takdirde maç yapacak seviyeye gelmeniz ortalama 1 - 1.5 seneyi bulur. Tenis yol haritamızı incelerseniz hedefinize ulaşmak için ihtiyacınız olan süreyi görebilirsiniz.
 
 yetiskin_2
   Nasıl Bir Program Uygulanır ?
Tüm oyuncuların hem kendi aralarında hem de antrenör ile sürekli derse katılım yaptıkları ve tennis clinic'in Türkiye'de 20 yıldır uyguladığı rally'e dayalı (hareket halinde topu oyunda tutabilme) aktif bir sistem uygulanmaktadır.
   Gruplar Kaç Kişilik ?

Gruplar maksimum 5 kişilik ve 14 yaşından büyükler içindir. Kayıt yapıldığı andan itibaren en az 2 kişi ile dersler başlar.

    Peki Kaç Para Ödeyeceğiz ?

pro_5_2

 
Aylık ders ücreti 250 TL'dir ( 4 aylık paket ödemelerde indirim uygulanır ). Ücrete kort, ışıklandırma, raket, top, antrenör ücreti vb her şey dahildir. Ders ücretleri kayıt sırasında peşin alınır.
    Dersi İptal Edebilir miyim?
Dersler iptal edilemez. Herhangi bir sebeple kaçırılan dersler varolan başka bir grupta telafi edilebilir.
Olağan Dışı Durumlar
Çalışma yapılan kortlarda kontrolümüz dışında oluşabilecek teknik aksaklıklar ile çeşitli tamirat, organizasyon ve turnuvalar nedeni ile ders iptali yapılabilir.
head_raket_carbonHead_Logo-175     Kampanyalar
Kendinize ait bir raketiniz olsun isterseniz  kayıt esnasında % 10 - % 15 arasında indirimle sahip olabilirsiniz.

 

Türkiye Tenis Federasyonu
Click for English
Click for English
Haberlere Ait Arşivimize Ulaşmak İçin Tıklayın...