Antalya Tenis Kulübü

foto_17_2

Antalya Tenis Kulübü - 1994, Resimdekiler: Antalya Bölgesinin antrenörlerinin yanı sıra Hasan Ataç, Azmi Akkoyun, Kemal Çelikblek gibi ünlü oyuncu ve antrenörlerde var.
Türkiye Tenis Federasyonu Mini Tenis Çalışmaları
ITF Eksperi ile yaptığımız çalışmaların devamında Türkiye'nin çeşitli yerlerinde ilkokul öğretmenlerine tenisi yayabilmeleri ile ilgili çalışmalar yaptık...
Bu programlar ile ilkokul öğretmenlerine basitce okuldaki çocuklara kort olmadan kısa düşük tempolu rallyleri nasıl yapacaklarının çalışmaları idi. Bu programları o  dönemki refahyol iktidarının bütçe kısıntıları nedeni ile maddi olarak büyük sıkıntılar içinde gerçekleştirdik. ITF Eksperi...

Bugünlerde Oyna, Oyunda Kal diye yapılan şey aslında bizim 1989 lardan beri yaptığımız sistem. Gerçekten satış ve pazarlama önemli bir konu. Bizim bu siteden 1996 dan beri yayınladığımız, tenis okulları ve diğer programlarımızda 1989 yılından beri uyguladığımız mini tenis ve topu oyunda tutmaya yönelik sistemi şimdi adını değiştirip yeni gibi lanse edilmekte.

Sayfa hazırlıkları devam etmektedir.Görüşmek üzere


Ali AYAZ

Yayın tarihi 21 Ekim 2008
foto_17_3

İZTİK - 1994, Resimdekiler, Necmettin Kırmızıyıldız... Üniversite ve ilkokul öğretmenleri hafta sonları 3 günlük yoğun programlarda..

Türkiye Tenis Federasyonu
Click for English
Click for English
Haberlere Ait Arşivimize Ulaşmak İçin Tıklayın...