foto_12_2

Gaziantep Tenis Kulübü, VTB 2003 Tenis Turnuvası

Oyuncu, hakem ve yöneticiler tek erkekler finali sonrası
Antep için Paris yakıştırması yapıyorlar. Gerçekten her bakımdan kendinizi modern bir şehirde olduğunuzu hissettiriyor...

Gaziantep'e sakatlığım nedeni ile 2003 yılında son kalan 3 VTB turnuvasından puan toplamak için gitmek zorundaydım. Ancak şimdi her sene gitmeyi düşünüyorum. Diğer performans oyuncuları ile VTB oyuncularına da tavsiye ediyorum.

Antep gıda ve tekstil konularında dünya çapında, sporda Antep 1.Ligde fırtına gibi, şehir belediye başkanlarının ciddi çalışmaları sonucu yeşil ve maviye bolca kavuşmuş durumda. Ama iki önemli faktör var ki birincisi kebap ve tatlı cenneti (kesinlikle denenmeli), ikincisi ise kendi kulübünüzde bu kadar cana yakın ve misafirperver kişiler göremezsiniz.

foto_12_3

Tenis kulübü iki korta sahip, ama yine kulübün tenis fanatiği diğer üyeleri daha geniş bir araziye zannediyorum 6 kortlu yeni bir yer daha yapmışlar, devamı da ileri yıllarda gelecektir. Tenis sevgisi çok büyük. Türk tenisi için doğuda ciddi hamleler de ilk buradan çıkacaktır.


Antep turnuvasında bulunduğum kısa süre içerisinde ilgilerini eksik etmeyen başta Başkan Nail Bilen, Doğan Akdoğan, Fikret Kileci, Hakan Mazlum, Mert Yetkinşekerci, diğer kulübün başkanı Sevilay Hanım, Ali Hoca'ya ve tüm diğer dostlara teşekkür ediyorum.

Görüşmek üzere...
Ali AYAZ
Yayın tarihi 1 Şubat 2004Türkiye Tenis Federasyonu
Click for English
Click for English
Haberlere Ait Arşivimize Ulaşmak İçin Tıklayın...